خرید لباسشویی ال جی از بانه,قیمت لباسشویی ال جی در بانه,خرید لباسشویی 9 کیلویی ال جی از بانه,قیمت لباسشویی 9 کیلویی ال جی در بانه

ویژگی لباسشویی 9 کیلویی گیربوکسی ال جی

  • دوشنبه 22 مهر 1398
  • 274 نفر

ماشین لباسشویی 9 کیلویی ال جی یکی از جدیدترین محصولات شرکت ال‌ جی است که مجهز به فناوری بخارشور دار شده است. موتور پر قدرت دایرکت اینورتر عالی ترین نوع شستشو را برای شما به ارمغان می آورد...

ویژگی لباسشویی ال جی

 

۹ کیلویی گیربوکس

۱۴۰۰دور در دقیقه

خشک کن

بخارشور

اسمارت موبایل

۱۸برنامه شستوشو

کیفیت عالی

برای اطلاع از قیمت با فروشگاه گلد بانه تماس حاصل نمایید.

خرید لوازم خانگی از بانه ، فروشگاه گلد بانه

خرید ماشین لباسشویی از بانه

خرید لباسشویی ال جی از بانه

خرید لباسشویی سامسونگ از بانه

خرید لباسشویی بوش از بانه

 سیستم بخارشور Spa Steam

سیستم بخار شور در لباسشویی ال جی  توانسته است تازگی و طراوت خاصی را با پخش بخار به لباس ها ببخشد. عملکرد این سیستم به گونه ای است که آب را به بخار تبدیل می‌کند و شست و شو با استفاده از ذرات بخار صورت می‌گیرد، در نهایت مواد آلرژی زا و باکتری ها تا 99.99 درصد از لباس ها زدوده می شوند البته این عملیات بدون آسیب رسیدن به پارچه صورت میگیرد.

  امکان توقف و افزودن لباس حتی  پس از شروع کار

برای همه ما اتفاق افتاده که ماشین لباسشویی را روشن کرده و به یاد آورده ایم که یک تکه لباس را فراموش کرده ایم و کاری از دست ما بر نیامده، ال جی  این مشکل را به کمک فناوری add item حل نموده است، تنها با فشار دادن دکمه Pause شستشو را متوقف کرده و پس از اضافه کردن لباس دستگاه را روشن نموده و به کار خود ادامه می دهد.

    موتور پر قدرت اینورتر دایرکت درایو

ماشین لباسشویی ال جی  دارای موتور قدرتمند Inverter Direct Drive می باشد که با کمترین میزان صدا و لرزش کار خود را به نحو احسن انجام می دهد. این موتور نسبت به سایر موتورها انرژی کمتری مصرف می کند.

قطعات به کار رفته در این موتور کمتر و در نتیجه اصطکاک کمتر است و همین امر باعث شده میزان صدا کم و عمر دستگاه افزایش یابد.