خرید ساید ال جی مدل 287,خرید ساید بای ساید ال جی از بانه,خرید ساید بای ساید ال جی مدل 287 از بانه,قیمت ساید ال جی در بانه,قیمت ساید بای ساید ال جی مدل 287 در بانه,قیمت ساید بای ساید ال جی در بانه

ویژگی های ساید بای ساید ال جی مدل 287

  • شنبه 20 مهر 1398
  • 305 نفر

ساید بای ساید ال جی مدل J287 در رده ساید بای ‌سایدها جدید الجی قرار دارد، این مدل ساید را معمولا یخچالهای چهاردرب یا به عبارت بهتر پنج ‌در می گویند. به این مدل ساید بای سایدهای الجی بنتلی نیز گفته میشود.

ویژگی های ساید بای ساید ال جی مدل 287

 

ساید بای ساید ال جی مدل 287 در رده ساید بای ‌سایدها جدید الجی قرار دارد، این مدل ساید را معمولا یخچالهای چهاردرب یا به عبارت بهتر پنج ‌در می گویند. به این مدل ساید بای سایدهای الجی بنتلی نیز گفته میشود.

 برای دسترسی راحتر و آسانتر به مواد پرمصرف یا نوشیدنی ها، در دیگری روی درب اصلی تعبیه شده است که با فشردن دکمه ای که روی در قرار دارد می توانید به درب دیگر دسترسی داشته باشید. به این قابلیت در یخچال 287 ال جی door in door گفته میشود.
قابلیت door in door یخچال 287 ال جی علاوه بر دسترسی آسان مانع هدر رفت انرژی نیز میشود.کمپانی الجی در ساخت یخچال ساید بای ساید مدل GC-J287 از کمپرسور اینورتر خطی برای اینکه صدا را به حداکثر برساند و کارآیی را به حداکثر و در عین حال انرژی کمتری استفاده میکند.

از دیگر مزایای یخچال GC-J287

سیستم یخ‌ساز Slim SpacePlus

Moist Balance Crisper

سیستم گردش هوای چند گانه

تشخیص هوشمند

6 سنسور دیجیتال کنترل دما

وصل به اب شهری

قطعات کره و مونتاژ چین هستند

گارانتی معتبر تاپ سرویس

قیمتها عالی و فقط ویژه همکاران

ارسال تضمینی کل کشور

نصب در کل کشور رایگان

LG SIDE BY SIDE GC-j287

در حال حاضر محصولات ال‌جی در طراحی و دیزاین یخچال های  سایدبای‌ساید خود به اوج رسیده و یخچال های جدیدش می‌توانند دستاوردهای خوبی برای این شرکت به ارمغان بیاورند.در اولین نگاه به بنتلی چیزی که بیشتر جلب توجه می‌کند طراحی موسوم به Door-in-Door استفاده شده در آن می‌باشد که اول در سری بنتلی شاهد آن بودیم. این در بزرگ که جایگزین بار سایدبای‌ساید های معمولی شده فضای بیشتری جهت گذاشتن اقلام پرمصرف و نوشیدنی‌ها به مصرف کننده می‌دهد. همچنین نیاز به باز شدن در اصلی کاهش پیدا می‌کند و به این امر باعث صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی میشود . اما مهم‌ترین تغییر چشمگیر صورت گرفته در ساید بای ساید های جدید ال جی می‌توان به تغییرات اساسی چیدمان بخش یخچال و فریزر و همچنین درهای دستگاه اشاره کرد . LG  تصمیم گرفته فضای نیمه بالایی را به یخچال و نیمه پایینی دستگاه را به فریزر اختصاص دهد. همچنین به عنوان نمونه ای منحصربه‌فرد این سایدبای‌ساید دارای چهار در جدا بوده که دو در از آن‌ها برای بخش یخچال و دو عدد از آن‌ها برای بخش فریزر در نظر گرفته شده‌اند. از دیگر تغییرات مثبت اعمال شده در بنتلی می‌توان به استفاده از نسل جدید فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh  موسوم به Hygiene Fresh + در آن اشاره کرد که تعداد فیلترهای تصفیه را به پنج عدد رسانده است. یخچال ساید بای ساید GC-j287 سال 2018 به بازار عرضه شد.

 کمپرسور اینورتر خطی ( Inverter Linear Compressor )

 

کمپرسور اینورتر خطی

کمپرسور خطی ال جی، یخچال های آن را در زمینه های صرفه جویی در مصرف انرژی، طراوت و تازگی، میزان صدا، گنجایش و دوام، در این صنعت پیشرو کرده است. کمپرسور خطی قدرت خنک کنندگی را به میزان موثری کنترل می کند و اصطکاک داخلی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی و رسیدن به سطح انرژی A کاهش می دهد. استفاده از کمپرسور های خطی بجای کمپرسورهای متداول سبب بازدهی بالاتر و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. نقاط اصطکاک کمتر باعث کاهش میزان صدا بطور محسوس و در عین حال افزایش دوام محصول می گردد.

 یخچال بنتلی GC-j287 مجهز به کشوی با قابلیت حفظ رطوبت و تازگی مواد می باشد

 

 یخچال بنتلی GC-j287 مجهز به کشوی با قابلیت حفظ رطوبت و تازگی مواد می باشد.

شاید دیده باشید که بعضی از افراد برای متعادل نگه داشتن مواد غذایی ان ها را در روزنامه پیچ کنند یا از پلاستیک استفاده می کنند . اما در این یخچال نیازی به ای کارها نیست و دارای کشویی می باشد که مجهز به یک صفحه مشبک خلافانه است که به تعادل رطوبت مواد غذایی کمک می کند اما به چه شکل عمل می کند ؟ در این کشو رطوبت تبخیر شده مواد غذایی قبل از اینکه به صورت قطرات آب روی مواد غذایی ریخته شود ، به سرعت توسط صفحه مشبک جذب خواهد شد، در نتیجه رطوبت مواد غذایی درون کشو در حد میانگین و تعادل باقی خواهند ماند.اکثرا از این کشو برای نگهداری گیاه و سبزیجات بهاری استفاده می شود.

یخچال بنتلی GC-j287 از نوع DOOR-IN-DOOR می باشد

DOOR-IN-DOOR  یا درب رو درب ویژگی جالبی است که یخچال GC-j287 از آن بهره میبرد . به عبارتی دیگر یه محفظه ی دخیره سازی جدید به GC-j287 اضافه میکند . درب دوم روی درب اصلی قرا گرفته و وقتی درب اصلی را برای استفاده از وسایلی مانند قوطی ها و ... که در داخل درب اصلی هستند باز میکنید , این درب اضافی باعث جلوگیری از بیرون امدن هوای سرد داخل GC-j287  میشود به عبارتی دیگر مانع از هدر رفتن هوای سرد داخل یخچال زمانی که در اصلی باز است , می شود. و باعث به هدر نرفتم هوای سرد داخل GC-j287 تا 47 درصد میشود.

 Door in Door یا DID یعنی چی ؟

door in door یا « در تو در » در واقع یک نوع طراحی جدید و مدرنه که روی درب اصلی GC-j287  یک درب دیگه هم کار گذاشته میشه . داخل درب دوم ( که روی درب اصلی سوار شده ) می تونید بطری های نوشیدنی تون رو بذارید و اگر یه موقع خواستین نوشیدنی میل کنید به جای اینکه در بزرگه رو باز کنید فقط کافیه در کوچیکه ( درب دوم ) رو باز کنید و خیلی راحت نوشیدنی رو بردارید و نوش جان کنید . اسم این نوع طراحی door in door هست اما به جای بطری نوشیدنی ها میگن « بار » .

 بنتلی GC-j287 مجهز به لامپ LED است

لامپ های LED که در ساید بای ساید  GC-j287کار رفته است مزیت های زیادی به نسبت لامپ های معمولی دارند که می توان به ۲ برابر روشنایی بیشتر ، مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتر ان اشاره کرد . این لامپ ها به دلیل تولید حرارت کمتر هوای داخل یخچال سرد باقی می ماند و مواد غذایی تازه تر می مانند . همچنین با حذف لامپ های معمولی در این یخچال و استفاده از لامپهای LED فضای داخلی یخچال بیشتر شده است و شما می توانید خوراکی های بیشتری را در یخچال قرار دهید.

 سنسورهای دمایی دیجیتالGC-j287

سنسورهای دمایی دیجیتال در یخچال های ال جی، نشان دهنده ی دماهای متنوع داخل و خارج یخچال GC-j287 خواهند شد. بنابراین آن سنسورها، کمک بسیاری به حفظ و ماندگاری بیشتر غذاها می کنند.

 فضای بدون برفک در GC-j287

شرکت ال جی پیشرو در تکنولوژی ها بدون برفک بوده و طراوت، تمیزی، سرد شدن سریع و صرفه جویی در انرژی را تضمین میکند. برای مدت طولانی سیستم همواره به طور سریع خنک می کند تا مواد غذایی تازه برای زندگی سالم شما فراهم شود. همیشه خنک سیستم چند جریان هوای ال جی هوا سرد را به هر گوشه ای از یخچال فریزر ساید بای ساید  ال جی مدل GC-j287 به طور مساوی گسترش می دهد خنک کنندگی سریع زمانی که غذا در یخچال قرار میگیرد به طور سریعتر خنک می شود.

 ظرفیت یخچال ساید بای ساید GC-j287

یخچال  GC-j287 ظرفیتی 24 فوتی دارد که که برای  نگهداری مواد غدایی زیاد طراحی شده است  مشکل بسیاری از افراد فضای کم یخچال هاست که یخچال GC-j287 این مشکل را برطرف کرده است .

 

با توجه به نوسانات نرخ ارز ، برای اطلاع از آخرین قیمت ها با فروشگاه گلد بانه تماس حاصل نمایید.

خرید یخچال فریزر از بانه

خرید یخچال فریزر ال جی از بانه

خرید یخچال فریزر سامسونگ از بانه

خرید یخچال فریزر بوش از بانه

فروشگاه لوازم خانگی در بانه