لباسشویی ادواش سامسونگ,خرید لباسشویی ادواش سامسونگ از بانه,قیمت لباسشویی ادواش سامسونگ در بانه,خرید لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ از بانه,خرید لباسشویی از بانه

لباسشویی ادواش سامسونگ 9 کیلویی WW90K5210UX

  • چهارشنبه 10 مهر 1398
  • 208 نفر

لباسشویی های ادواش طرفداران خاص خود را دارد. لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ مدل WW90 هم در بازار مشتریان مخصوص به خود را دارد.

لباسشویی 9 کیلویی ادواش سامسونگ

 

لباسشویی های ادواش طرفداران خاص خود را دارد. لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ مدل WW90 هم در بازار مشتریان مخصوص به خود را دارد. این لباسشویی در دو رنگ سفید و نقره ای موجود است و دارای چرخش موتور 1200 دور است هم چنین دارای سیستم اکوبابل و مصرف انرژی A+++ است.

 

رنگهای موجود سفید -نقره ای
ظرفیت 9 کیلوگرم
سرعت چرخش 1400 دور
صفحه ی نمایش LED
رده ی مصرف انرژی +++A


صرفه جویی در انرژی با استفاده از فناوری اکو بابل                    

 

 


دارای سیستم قطع خوکار

 

 


دارای قابلیت برنامه

 

 


قطعات کره ای و مونتاژ لهستان

 

 


با موتور دیجیتال اینورتر کم ترین نویز و بالاترین بازدهی

 

 


سیستم عیب یابی هوشمند

 

 


دارای پنل لمسی (تاچ)

 

 


سیستم انتقال قدرت گیربکسی

 

 

 

 

 اضافه کردن لباس در حین شستشو

 تکنولوژی حباب ساز

 لکه زدایی قوی

۲۶برنامه شستشو

شستشو و خشک کن سریع۱۵ دقیقه ای

 

 

 به سادگی در زمان شستشو لباس جدید اضافه کنید

لباسی را فراموش کرده اید؟ قابلیت Add Washبه شما امکان میدهد تا هر زمانی که خواستید در حین کار کردن دستگاه، لباسهای فراموش شده را درون محفظه شستشو بیاندازید. حتی میتوانید لباسهایی را که با دست شسته اید و فقط نیاز به آب کشی یا خشک کردن دارند، به سایر لباسهای درون ماشین لباسشویی اضافه کنید.

نکته : در نظر داشته باشید که در کوچک را هر زمانی میتوانید باز کنید به شرطی که دمای درون مخزن لباسشویی کمتر از 50 درجه سانتیگراد باشد.

شستشوی عالی با قابلیت Eco Bubble 

تکنولوژی Eco Bubble™ حتی در دماهای پایین باعث تمیزی کامل لباسها میگردد. ماده شوینده تبدیل به حباب شده و به سرعت درون پارچه نفوذ کرده و به راحتی کثیفی و چرک را از بین میبرد. علاوه بر این، مانع آسیب رسیدن به تار و پود پارچه شده و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی میکند.

لکه زدایی قوی

فقط با لمس دگمه Bubble Soak میتوانید به سادگی انواع لکه های سمج را از روی لباسها پاک کنید. بدین صورت که لباسها کاملا درون حباب فرو رفته و خیس میخورند، و لکه ها سست شده و از بین میروند.

عملکرد هوشمند، طول عمر بالا

موتور اینورتر دیجیتال علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، صدای کمی ایجاد کرده و طول عمر بالایی دارد. به کار رفتن قطعات مغناطیسی قدرتمند در ساخت این موتور باعث شده تا بسیار کم صدا بوده و عملکرد فوق العاده ای داشته و مصرف برق آن کمتر از موتورهای یونیورسال باشد. با حذف زغالها، طول عمر موتور به طور چشمگیری افزایش یافته و تا 10 سال توسط سامسونگ ضمانت میشود.

سیستم عیب یابی آسان

سیستم اتوماتیک عیب یابی هوشمند ، مشکلات و عیب های ماشین لباسشویی را شناسایی کرده و توسط اپلیکیشن گوشی های هوشمند، راه حل های ساده ای برای برطرف کردنشان به شما ارائه میدهد.

موتور اینورتر دیجیتال

«موتور اینورتر دیجیتال» از بازده انرژی بیشتر، عملکرد بی‌صدا و دوام بسیار بالایی برخوردار است. این موتور انرژی کمتری نسبت به «موتور دوکاره» مصرف می‌کند و دوام فوق‌العاده‌ای دارد.

فروشگاه لوازم خانگی در بانه

قیمت لباسشویی در بانه

قیمت‌عالی سفید و سیلور ۸۹۵۰.۰۰۰ 

خرید ماشین لباسشویی ال جی از بانه

خرید ماشین لباسشویی سامسونگ از بانه

خرید ماشین لباسشویی بوش از بانه