خرید یخچال فریزر بوش,خرید یخچال فریزر بوش از بانه,خرید ساید بای ساید بوش از بانه,قیمت یخچال فریزر بوش در بانه

ویژگی های یخچال فریزرهای بوش | قیمت یخچال فریزر BOSCH در بانه

  • سه شنبه 2 مهر 1398
  • 1242 نفر

از زمانی که اولین نوع یخچال وارد آشپزخانه شد مدت زیادی گذشته است، اما اساس کار یخچال‌های امروزی یعنی تازه و خنک نگه داشتن مواد غذایی خانه هنوز برهمان سبک ساده است و هیچ تغییری نکرده، درحالی که ظاهر آنها به یخچال‌هایی الکترونیک امروزی تبدیل شده‌اند. ..

یخچال فریزر بوش

بوش، یکی از معتبرترین برندهای تولید کننده یخچال فریزر در آلمان است که در سالهای اخیر با ساخت و تولید یخچال فریزرهای ساید بای ساید و یا یخچال فریزر بالا و پایین  و یخچال فریزر های دو قلو با کیفیت بسیار بالا توانسته نظر مشتریان خود را در سراسر جهان از جمله بازارهای آسیا و خاورمیانه جلب کند. فروشگاه لوازم خانگی در بانه

انواع یخپال فریزرهای بوش

یخچال فریزر دو درب  ( یخچال و فریزر بالا پایین یا (کُمبی))

 

یخچال فریزر دو درب بوش

رایج ترین نوع یخچال‌ها، آن‌هایی هستند که فضای بین یخچال و فریزر، توسط یک خط افقی از هم جدا شده است. این کلاس که کلاسیک‌ترین نوع یخچال هم محسوب می‌شود، برای کاربرانی مناسب است که فضای کمی برای دستگاه دارند و می‌خواهند از این فضا، حداکثر استفاده را داشته باشند. این کلاس یخچال، برای خانواده‌های کم‌جمعیت که نمی‌خواهند هزینه‌ای زیادی هم بپردازند، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. در این کلاس دو نوع یخچال وجود دارد: آن‌هایی که فریزرشان در بالای یخچال قرار داشته و آن‌هایی که فریزرشان در پایین یخچال تعبیه شده است.ذخیره بیشتر، اتلاف کمتر
یخچال فریزرهای بوش با بهره وری از رده بندی بالا در مصرف انرژی و تکنولوژی هوشمند خود در هزینه های شما و نیز حفظ محیط زیست کمک بسیار میکنند.

یخچال فریزرهای که محفظه فریزر آنها در بالا قرار دارد

در این نوع یخچال فریزرها، موادغذایی هم سطح چشمان شماست. در صورتی که به طور مداوم نیاز دارید به موادغذایی در فریزر دسترسی داشته باشید، ما یخچال فریزر با فریزر بالا را توصیه می کنیم. با فریزر هم سطح چشمانتان، دیگر نیازی نیست تا خم شوید و با ویژگی ایستاده بودن این محصولات، می توانید هر کجا که دوست دارید، قرارشان دهید. یخچال فریزرهای سرهم بوش که محفظه فریزر آنها در بالا و یخچال در پایین قرار دارد دارای تنوع زیادی هستند و محفظه فریزر آنها طبقه ای هستند. این نوع یخچال فریزرها به شما اجازه می دهد تا مواد غذایی را کاربردی تر بچینید تا در دسترس شما قرار داشته باشند. این یخچالها از سایز 14 تا 30 فوت در بازار وجود دارد و بعضی دارای آبریز و بعضی بدون آبریز هستند.

یخچال فریزرهای که محفظفه فریزر آنها در پایین قرار دارد.

با این یخچال فریزرها، قسمت یخچال دقیقاً در مقابل چشمان شما قرار خواهد داشت و در قسمت پایینی، فضای بزرگ فریزر قرار دارد. از آنجا که دستگاه دقیقاً از وسط تقسیم شده، موادغذایی درون فریزر را نیز بدون خم شدن می توانید بردارید. این نوع یخچال فریزرها تنوع کمتری نسبت به فریزرهای که در بالا قرار می گیرند دارند ، اما مزیتی که در آنها وجود دارد این است که فریزر آنها حالت کشویی دارد و مثل فریزر بالاها طبقه ای نسیتند و حسن این فریزرها در این است که مواد فریز شده به صورت منظم و منسجم تری در فریزر جاگیر می شوند. یخچال فریزرهای سرهم بوش که فریزر آنها در زیر قرار دارد امکانات بسیاری را در طراحی و چیدمان آشپزخانه برای شما فراهم می کند.

 

یخچال فریزر ساید بای ساید

 

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

حفاظت از انرژی و موادغذایی تان با بوش
 

ساید بای سایدهاب بوش نه تنها موادغذایی تازه و سالم را به زندگی شما اضافه میکنند، بلکه به شما این امکان را میدهد تا به راحتی هر نوع موادغذایی را ذخیره کنید و به راحتی فضای موردنظر خود را ایجاد کنید.

یخچال فریزر دو قلو

 

یخچال فریزر دو قلوی بوش

در این مدل، یک قسمت یخچال تک است و یک قسمت فریزر تک، که در کنار هم دوقلو میشوند و در بازار به یخچال فریزر دوقلومعروف هستند.این مدل برای خانم هایی که کارمند هستند و در بیرون از خانه کار میکنند بسیار مفید است زیرا که فریزر بسیار بزرگی دارد و مواد غدایی تا یک ماه را میتوان در آن ذخیره کرد .معمولا فریزرها 6 کشو و یا 7 کشو هستند و جای بسیار زیادی برای ذخیره مواد غذایی دارند.ولی باید توجه داشته باشد که باید فضایی حداقل 120 سانت در آشپزخانه داشته باشد ، زیرا که عرض هر کدام از آنها 60 سانتی متر میباشد. از بین یخچال فریزرهای دوقلوموجود در بازار، ما یخچال فریزرهای بوش را پیشنهاد میدهیم .کاربردی آسان با ظرفیت نامحدود.
یخچال فریزرهای بوش کنار هم کاربردهای زیادی را به شما ارائه خواهند داد، نه تنها ضامن این هستند که موادغذایی شما به طرز شگفت آوری تازه بماند، بلکه فضای کافی در اختیار شما قرار میدهد تا یک فروشگاه کامل را در اختیار داشته باشید.

 بررسی کامل خصوصیات و مشخصات یخچال فریزرهای بوش

سیستم ضد برفک ( NO FROST )

 

سیستم ضد برفک یخچال فریزر بوش

این سیستم برفک روی موادغذایی و دیوارهای فریزر را به طور اتوماتیک از بین می‌برد.

 کم مصرف تر از برچسب انرژی A

 

برچسب مصرف انرژی یخچال فریزر بوش

بر خلاف لباسشویی و ظرفشویی، یخچال فریزر شما ۲۴ ساعته روشن است بنابراین کم مصرف بودن محصول شما امری حیاتی است. برچسب A + یخچال و فریزهای بوش به معنای ۲۵ % مصرف کمتر نسبت به بهترین سطح مصرف یعنی A است.  ( اکثر یخچال های بوش دارای بر چسب انرژِ A++ هستند)

کنترل الکترونیکی دما

دانستن دمای دقیق یخچال برای تازه نگاه داشتن موادغذایی امری ضروری است. یخچال و فریزرهای پیشرفته بوش امکان تنظیم دقیق دما را در هر دو قسمت در اختیار شما قرار می‌دهند.

 سیستم حفاظتی ضد باکتری ( Anti bacteria )

تمام یخچال و فریزرهای بوش مجهز به عنصر طبیعی نقره در دیواره داخلی می‌باشند که باعث عملکردی ضدباکتری شده در نتیجه طول عمر موادغذایی افزایش پیدامی‌کند.

 طبقات شیشه ای ( safety glass )

 

طبقات شیشه ای یخچال فریزر بوش

خاصیت ایمنی این شیشه‌ها باعث می‌شود تا در صورت شکسته شدن تکه تکه نشوند درضمن قادر به نگه‌داری مایعاتی‌اند که روی آنها ریخته می‌شوند. این طبقات ضدخش بوده و به راحتی قابل تمیز کردن می‌باشند.

یخچال فریزرهای آبسردکن دار بوش

 

یخچال فریزر آب سرد کن دار بوش

محفظه آبسردکن به راحتی و با فشار یک دکمه آب خنک را بدون باز کردن درب یخچال در دسترس شما قرار می دهد.

 

آب خنک همیشه در دسترس شما

با یخچال فریزرهای دارای آبسردکن بوش دوران بطری های فضا اشغال کن درون یخچال به سر آمده است.

حفاظت از انرژی و تازگی با یخچال فریزرهای بوش

یخچال فریزربوش با سیستم فیلتراسیون AIRFRESHو سیستم های خنک کننده ی

VITA FRESH

MULTI AIRFLOW

SUPER COOL

ارایه دهنده ایده آل ترین راه حل ها برای طراوت و زندگیست.

فیلتر AirFresh: بهترین راه برای نگهداری غذا و به حداقل رساندن بوی یخچال.

عطر و بوی غذا نیز همچون طعم آن باید تازه و طبیعی باشد. فیلتر AirFresh که در پنکه یخچال تعبیه شده است، نه تنها بوهای نامطبوع بلکه باکتری‌ها را نیز کاهش می‌دهد و بوی طبیعی مواد غذایی را حفظ می کند. نتیجه اینکه همیشه هوای داخل یخچال شما تازه و تمیز است.

Super Freezing مواد غذایی فریز شده را از سوختگی ناشی یخ زدگی و یا آب شدن ناخواسته محافظت می‌کند.

برای اطمینان از اینکه مواد غذایی به مدت طولانی قابل استفاده می‌ماند، نباید وقفه‌ای در فرآیند فریز ایجاد شود. طراحی پیشرفته Super Freezing نیز به همین منظور است. وقتی مواد غذایی تازه ای را در داخل فریزر قرار می دهید، این فناوری به سرعت دما را تا 32- درجه پایین آورده و مانع از آب شدن ناخواسته سایر مواد غذایی موجود در فریزر می‌شود. افزون بر این، مواد غذایی تازه در فریزر گذاشته شده سریع‌تر منجمد شده، مواد مغذی و شکل آنها حفظ می شود. به محض رسیدن به دمای مورد نیاز، قابلیت Super Freezing به طور خودکار به تنظیمات عادی برگشته و از مصرف اضافه انرژی جلوگیری می‌نماید.

VitaFresh Pro غذاهای تازه را تا مدت زمان سه برابر بیش از حد معمول تازه نگه می‌دارد.

بخشبندی VitaFresh Pro با داشتن محفظه هایی با دماهای متفاوت مواد غذایی را تا مدت زمان سه برابر بیش از معمول تازه تر و سالم تر نگه میدارد. با انتخاب تنظیمات دلخواه و با کمک سیستم آب بندی دقیق، کشوها همواره شرایط ایده آل نگهداری از مواد غذایی را بطور بسیار مناسب و جداگانه از بقیه قسمت های یخچال با دمای بین 1- و 3 درجه سانتیگراد فراهم می کنند. در کشوی زیرین می توانید ماهی و گوشت قرار دهید. کشوی بزرگ بالایی که امکان تنظیم رطوبت را فراهم می کند، برای میوه ها و سبزیجات طراحی شده است. درجه رطوبت آن از طریق حلقه کنترل نم سه حالت تنظیم برای نگهداری از میوه ها, سبزیجات و یا مواد مختلف در اختیار قرار میدهد تا ویتامینها و مواد معدنی را کاملا محافظت نماید. VitaFresh Pro بهترین انتخاب برای نگهداری مواد غذایی و سلامتی شما می باشد.

سیستم جریان هوای چندگانه MultiAirflow

 

سیستم هوای چندگانه در یخچال فریزر بوش

 چرخش دائمی هوا در تمام سطوح به جهت طراوت طولانی ترمواد غذایی می باشد.

قفسه آسان برای دسترسی  EasyAccess Shelf

 قفسه شیشه ای با قابلیت جمع شوندگی برای سهولت در قرار دادن و برداشتن مواد غذایی و با دید عالی به مواد غذایی تعبیه شده است.

  جایخی  IceTwister  

به جهت پر کردن و برداشتن آسان تکه های یخ می باشد.

  چراغ LED

برای روشنایی یکسان یخچال بدون زنندگی نور برای دوام بیشتر دستگاه، موجب روشنایی محیط و جلوگیری از ایجاد سایه درون یخچال می شود. چراغ های LED در مدت زمان کارکردشان نیازی به تعویض ندارند. طراحی بهینه محل قرارگیری چراغ های LED جانبی و متمرکز، موجب روشنایی بیشتر کشوی میوه و سبزیجات شده است.

صفحه نمایش LCD

داخلی با تنظیمات ویژه که باعث تنظیم آسان دمای یخچال و فریزر می شود.صفحه نمایش مدرن تعبیه شده بر روی درب امکان عملکرد ساده و قابلیت خواندن از بیرون را فراهم می کند.

  کنترل جداگانه دما

 برای تنظیمات جداگانه بخش های مختلف یخچال و فریزر است.

 

آشپزخانه خود را از نو بیافرینید

یخچال های مجهز به مدرن ترین تکنولوژی خنک کننده

یخچال فریزرهای Bosch نه تنها طعم خوشی به زندگی روزمره وقتی هوس یک چیز خنک می کنید، فقط از بین سالادهای لذیذ، میوه های تازه و نوشیدنی های خنک انتخاب  کنید. برای تازه نگهداشتن مواد غذایی و چیدمان راحت آنها در درون یخچال ، Bosch سالهاست  که از فناوری های نوین کم مصرف ، فضای داخلی انعطاف پذیر و سیستم های خلاقانه بهره گرفته است.

یخچال فریزرهای سایدبای ساید Bosch

دو برابر تازگی بیشتر در عملکرد، طراوت و تازگی

 

طراوت و تازگی در یخچال فریزرهای بوش

یخچال فریزرهای سایدبای ساید Bosch با ترکیب فضای فوق العاده جادار برای نگهداری مواذ غذایی تازه و طراحی باکیفیت، جوابگوی نیاز روزمره هر خانوار است. یخچال و فریزر در کنار هم قابلیت های بسیاری را در اختیار شما قرار میدهند که علاوه بر تضمین تازه ماندن مواد غذایی امکان دید کامل درون یخچال و نیز فضای کافی را فراهم می آورد.

مواد غذایی تازه یا از بوی آن قابل تشخیص است و یا از یخچالی که در آن نگهداری می شوند.

یخچال فریزرهای Bosch نه تنها طعم خوشی به زندگی روزمره می بخشند، بلکه آن را راحت تر نیز می کنند 

فقسه بندی مرتب کشوهای جادار و تقسیم بندی هوشمندانه فضای داخلی همیشه به طور دقیق نمایانگر نوع مواذ غذایی که در یخچال نگهداری می شوند هستند.

مزیت های استفاده از یخچال فریزر بوش

 

شاید برای شما پیش آمده باشد که پس از یک میهمانی مفصل حجم زیادی از غذاها اضافه آمده باشد و به سبب از بین رفتن طعم و تازگی غذاهای فریزر شده از فریز کردن آن ها منصرف شده و تصمیم بگیرید تا چندین روز از غذاهای مانده استفاده کرده و در آخر نیز حجم زیادی غذای فاسد شده را دور بیندازید.به همین جهت ما خرید یخچال فریزر بوش را به شما پیشنهاد می دهیم، علت آن این است که این یخچال مجهز به سیستم فوق کاربردی Super Freezing می باشد، این سیستم مواد غذایی را با سرعت بالایی منجمد کرده و از هدر رفت مواد مغذی غذا جلوگیری می کند، به همین جهت غذاهای فریز شده علاوه بر حفظ خاصیت، تازگی و طعم خود را نیز حفظ می کنند. پس از اینکه شما مواد غذایی را در داخل فریزر قرار دادید، فریزر سریعا دما را به زیر ۳۲ درجه سانتی گراد می رساند و در نتیجه نسبت به یخچال های فاقد این فناوری، این یخچال غذاها را به مدت طولانی تری حفظ می کند.

در پنکه های یخچال فریزر بوش فیلتری تعبیه شده است که این فیلتر علاوه بر جذب میکروارگانیسم های عامل فساد مواد غذایی، بوهای مواد غذایی را نیز جذب کرده و بوی مواد غذایی در یخچال گردش نکرده و همیشه هوای آن مطبوع می باشد.

طراحی ظاهری یخچال فریزر بوش

یخچال فریزر بوش علاوه بر کیفیت و بروز بودن تکنولوژی ها ظاهر لوکس و مهندسی شده داشته و تمام نیازهای خریدار را رفع می کند.

قفسه های عریض که به راحتی امکان چیدمان مواد خریداری شده را فراهم می کند، یخچالی روشن با لامپ کم مصرف، جدا شدن و نصب راحت قفسه ها از دیگر ویژگی های یخچال فریزر بوش می باشد.

مشخصات یخچال فریزر دوقلو بوش بدون برفک BOSCH GSN36VW30 | GSN36

 

BOSCH GSN36VW30 | GSN36

ید یخچال فریزر دوقلو با مزایای بالایی همراه است؛ این محصولات امکان ذخیره سازی حجم بالایی از مواد غذایی و خوراکی ها را فراهم می کنند و علاوه بر آن امکان جابه‌جایی راحت آن فراهم است. یخچال فریزر دوقلو بوش GSN36VW30 از جمله محصولات با کیفیت بالای این کمپانی خوش نام می باشد. یخچال GSN36VW30 در سمت چپ و فریزر نیز در سمت چپ قرار می گیرد؛ البته انتخاب جهت کاملا به شما بستگی دارد، ولی در این حالت جهت باز شدن درب و دسته ها مناسب تر خواهد بود. سیستم خنک کننده ی Multi Airflow در این یخچال دوقلو کمک می کند تا هر دو محفظه ی یخچال و فریزر بوش در کمترین زمان به دمای مطلوب برسند. دمای مورد نیاز در هر دو محفظه از طریق منافذی که در سراسر محفظه قرار دارد به محیط داخلی وارد می شود و پس رسیدن به دمای مطلوب عملکرد آرام تر خواهد شد. سیستم NoFrost نیز بخشی از عملکرد خنک کنندگی را بر عهده می گیرد و اجازه نمی دهد در بخش های یخچال و فریزر بوش GSN36VW30 شاهد ایجاد برفک و تجمع آن بر روی هم باشید. لامپ ال ای دی در محفظه ها قرار داده شده است تا روشنایی را به صورت کامل تامین نماید، اما برای روشنایی کاملی که در محفظه ایجاد می کند مصرف انرژی پایینی دارد و گرمای بسیار کمی تولید خواهد کرد. سطح صدای تولیدی در یخچال دوقلو بوش GSN36VW30 بسیار پایین است و صدای ان در بسیاری موارد اصلا شنیده نخواهد شد. میزان مصرف انرژی نیز از دیگر گزینه هایی است که میزان کمی از آن مصرف می شود و برای عملکرد مداوم و همیشگی محصول، لازم نیست هزینه چندانی بپردازید؛ برچسب انرژی در این مدل A++است و این نشان می دهد که میزان بهره وری محصول بالاست و مصرف انرژی کم، عملکردی عالی را پدید خواهد آورد.

طراحی یخچال فریزر دوقلو بوش GSN36VW30

 

GSN36VW30 بوش

طراحی های ساده تر، جذابیت بالاتری را در محصولات ایجاد می کند و میزان همخوانی لوازم با هم بالاتر خواهد بود. یخچال فریزر بوش مدل GSN36VW30 از جمله محصولاتی است که با طراحی ساده و شیک تولید شده است و با حضور در آشپزخانه یتان جانی تازه به آن خواهد بخشید؛ سفید بودن بدنه و سادگی آن کمک خواهد کرد تا این مدل را برای انواع سلیقه ها و طراحی های داخلی به کار برد. در این مدل یخچال و فریزر از هم جدا هستند و به همین دلیل امکان جابه جایی بسیار راحت است. بر خلاف عرف معمول در طراحی یخچال فریزر ها، مدل GSN36VW30 بوش با طراحی خلاقانه ای موجه شده است. در این محصول یخچال در سمت چپ قرار دارد و فریزر در سمت راست آن قرار گرفته است. با گشایش دو درب این محصول با فضایی بزرگ و جادار مواجه می شوید که امکان ذخیره سازی مواد غذایی را در حجم بالا دارد. در واقع می توایند خوراکی های یک خانواده پر جمعیت یا مهمانی بزرگ را در این محصول بچینید بدون اینکه با مشکلی روبه رو شوید. قفسه های و محفظه هایی که در این محصول موجودند کمک خواهند کرد خوراکی ها را به صورت مرتب در محفظه بچینید و این امکان را برایتان فراهم می کند تا حداکثر استفاده را از فضای داخلی داشته باشید. محفظه ی فریزر به کشو BigBox مجهز شده است تا بتوانید خوراکی های بزرگ و مواد غذایی با حجم بالا و یخ زده را در این کشو بچینید. بر روی قسمت بالایی درب نمایشگر LED قرار گرفته است که دسترسی به تنظیمات یخچال فریزر GSN36VW30 بوش را برایتان راحت خواهد کرد و از دسترس کودکان نیز تا حدی خارج است.

سیستم های خنک کننده ی یخچال دوقلو بوش GSN36VW30

هر چه سیستم خنک کننده در یخچال فریزر پیشرفته تر باشد، میزان ماندگاری و تازگی خوراکی ها نیز بالاتر خواهد بود. در یخچال و فریزر دو قلو بوش GSN36VW30 این امر به خوبی قابل توجه قرار گرفته و این اطمینان را داشته باشید که خوراکی هایتان قرار است برای مدت طولانی تازه و زنده باشند. سیستم خنک کننده ی چند گانه ی Multi Airflow در این یخچال فریزر هوا را به صورت مداوم کنترل می کند تا دمایی مناسب و مطلوب داشته باشد. سنسورها و منافذی در سرتاسر بدنه قرار گرفته اند تا دمای هوا را مدیریت نمایند و در صورت تغییر جزئی هوای خنک را مجددا به محفظه ی یخچال فریزر GSN36VW30 وارد نمایند تا دمای متعادل ایجاد گردد. اما این سیستم در این یخچال فریزر دو قلوی بوش تنها نیست و سیستم noFrost نیز به کمک آن آمده است. این سیستم خنک کننده ی با جذب هوای خنک از محفظه، از ایجاد قطرات آب و در نتیجه ایجاد برفک جلوگیری خواهد کرد. بلورهای برفک بر روی هم انباشته نخواهند شد تا در محفظه انباشته های برفک را مشاهده نکنید. عدم وجود برفک در محفظه علاوه بر اینکه محیطی تمیزتر را ایجاد می کند، باعث ماندگاری بیشتر مواد غذایی خواهد شد. با این تفاسیر دمای مناسب هوا و تمیزی همیشگی مهمان یخچال فریزر بوش GSN36VW30 خواهد بود و مواد غذایی و خوراکی ها برای مدت طولانی با حفظ ارزش غذایی و تازگی در یخچال دو قلوی بوش باقی خواهند ماند.

سایر مشخصات یخچال دوقلو بوش مدل GSN36VW30

بخش هیجان انگیز در مورد یخچال فریزر بوش دوقلو GSN36VW30 این است که این محصول با وجود کارایی عالی که دارد، میزان انرژی پایینی مصرف می کند و راندمان و کاراکردی مناسبی را ارائه خواهد داد. با توجه به اینکه در حال حاضر بهینه ترین سطح انرژی A+++ است و این محصول دارای برچسب انرژی A++ می باشد، می توان به این نتیجه رسید که میزان مصرف انرژی بسیار پایین است؛ در واقع تنها یک سطح با بهینه ترین حالت تفاوت دارد. سیستم انجماد سریع در این محصول کمک خواهد کرد در موارد مورد نیاز، خوراکی هایتان را در کمترین زمان فریز نمایید تا ارزش غذایی و سلامت خود را از دست ندهند. برخورداری از لامپ LED نیز از قابلیت های مثبت این یخچال فریزر است که میزان روشنایی بالا و میزان انرژی پایینی دارد. این لامپ گرمای چندانی ایجاد نمی کند و موتور برای تامین گرمای ایجاد شده لازم نیست فعالیت بالایی داشته باشد تا گرمای تولید شده را جبران نماید. با این همه قابلیت و ویژگی مثبت این نتیجه که خرید یخچال فریزر دوقلو بوش GSN36VW30 مناسب است، حاصل خواهد شد. نکته مهم دیگر اینکه قیمت یخچال فریزر دوقلو بوش GSN36VW30 با توجه به قابلیت ها و امکانات و کیفیتی که ارائه می دهد پایین است. 

ویژگی های یخچال فریزرهای ساید بای ساید بوش

Super Cool

یخچال های ساید بوش با داشتن قابلیت super cool مواد غذایی تازه شما را در قسمت یخچال سریعتر خنک میکند.

Super Freez

این قابلیت مشابه عملکرد سرمای سریع در قسمت یخچال بوده با این تفاوت که در قسمت فریزر میباشد و باعث انجماد سریع مواد غذایی میشود.

سیستم چندگانه پخش هوا(Multi Airflow System)

بوش با بکارگیری فن در محفظه یخچال های ساید بای ساید باعث پخش هوای سرد در تمامی نقاط میشود و این امر مدت زمان خنک شدن محصولات غذایی را کاهش داده و طول عمر آن ها را نیز افزایش میدهد.

سیستم بدون برفک

تمامی ساید بای سایدهای بوش بدون برفک بوده و شما هیچگاه مجبور نخواهید بود به طور دستی اقدام به زدودن برفک-های یخچال و فریزر نمایید.

مصرف انرژی پایین

اگر طرفدار محیط زیست هستید باید بدانید که بوش در ارائه ساید بای سایدهای خود توجه به منابع محیط زیست را جزو اولویت¬های خود قرار داده است. ساید بای سایدهای بوش با مصرف انرژی کمتر، در کنار طرفداران محیط زیست، طرفدارانی در میان کسانی که صرفه اقتصادی را در اولویت قرار می‌دهند نیز کسب کرده است.

بالابردن طول عمر مواد غذایی

تازه ماندن مواد غذایی در یخچال فریزرهای بوش از مواردی مبیاشد که خریداران این محصول به آن توجه بسیاری مینمایند. از این رو شرکت بوش ساید بای سایدهای خود را به سیستم آنتی باکتریال مجهز نموده است.
این سیستم به کار گرفتن پوششی از جنس نقره در دیواره داخلی خود مانع از ورود و انتشار باکتری در داخل یخچال فریزر میشود.

نمایشگر دیجیتال

بوش با بکارگیری تکنولوژی های جدید در تولید نمایشگر ساید بای ساید این امکان را برای تنظیم دما و قابلیت های دیگر برای مشتریان خود فراهم آورده است.همچنین ساید بای سایدهای بوش به سنسور اندازه گیری دمای همزمان بیرون و داخل یخچال مجهز میباشد که این امر باعث تنظیم دقیق تر دما میشود و مواد غذایی را در مدت طولانی تری سالم نگه میدارد.

بهره گیری از موتور اینورتر

مهمترین قطعه ساید بای سایدهای بوش موتورهای اینورتر آنهاست. این موتورها امروزه بهترین نوع موتور دیجیتال موجود است که علاوه بر عمر طولانی، از مصرف پایینی در انرژی برخوردار بوده و همچنین دارای قدرت خنک کنندگی بالایی هستند. همچنین یخچال ساید بوش به واسطه همین موتور است که کاملا بی¬صدا بوده و آرامش خانه را همیشه حفظ می-کند.

یخساز و آبریز

یخچال سایدبای ساید بوش دارای ابریز و یخریز اتومات است منظور از اتومات بودن یخریز و ابریز این است که شیر مستقیم اتصال به اب شهری دارد و لازم نیست مانند یخچال های معمولی با دست مخزن اب را پر کرد می توان موقع نصب شیر اب ان را به اب شهری متصل کرد و همیشه اب سرد در خانه داشت.قسمت یخریز ان نیز می تواند به اب شهری وصل شود و یخساز ان داخل درب قسمت فریزر قرار دارد که یخ های نازک و باریک را درست می کند وفضای بسیار کمی را می گیرد به طوریکه اصلا از فضای اصلی یخچال کاسته نمیشود علاوه بر این ها دو برنامه یخساز نیز دارد که کاربر با توجه به نیاز خود می توان یخ واب یا یخ را از ان برداشت.

ایمنی در استفاده از یخچال بوش

از گذاشتن وسایل وسایل سنگین به روی یخچال خودداری کنید. مانند گذاشتن گلدان و.......

اطمینان حاصل کنید که پریز برق در پشت یخچال نخواهد افتاد. همچنین در راهنمای فارسی یخچال بوش سیم کشی برق را بیش از حد خم نکنید و از گذاشتن اجسام سنگین روی آن خودداری کنید زیرا باعث ایجاد خطر آتش سوزی می شود زیرا باعث فشردگی سیم می شود.

یخچال را دور از وسایل قابل اشتعال مانند اجاق گاز قرار دهید.

دارو و همچنین مواد آزمایشگاهی را در داخل یخچال نگه داری نکنید.

در هنگام استفاده از یخچال بوش به یاد داشته باشید که اتصال به زمین برقرار است.و برای این کار از لوله گاز ،تلفن و لوله پلاستکی آب استفاده نکنید.

اسپری قابل احتراق را در نزدیکی یخچال قرار ندهید. بطور کلی مواد قابل انفجار یا قابل اشتعال را در یخچال نگهداری نکنید.

اگر با دستان خیس سیم برق را بکشید و یا به پریز برق دست بزنید خطر برق گرفتگی شما را تهدید می کند. از این کار به شدت پرهیز کنید.

برای راه اندازی یخچال بوش آن بر روی سطحی که محکم و تراز شده است قرار دهید. راه اندازی یخچال بر روی یک سطح ناصاف باعث از بین رفتن  تعادل دستگاه و واژگون شدن یخچال در هنگام باز و بسته کردن درب یخچال می شود و باعث آسیب رساندن خواهد شد.

امکانات یخچال بوش

این یخچال دارای نمایشگر LED جهت نمایش درجه حرارت می باشد

فریز نمودن 20 کیلوگرم ماده غذایی در 24 ساعت از دیگر امکانات آن است.

با استفاده از این دستگاه می توانیم در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم.

گنجایش مناسبی برای مواد غذایی شما در این دستگاه تعیبه شده است.

دکمه‌های کنترلی در این دستگاه وجود دارد که این دکمه‌ها به‌صورت لمسی هستند و کتر کردن آنها با چراغ‌های LED مشخص می‌شود.

قرارگیری دکمه‌های کنترلی در جایی به دور از دسترس این مزیت را در اختیار شما قرار می‌دهد که تنظیمات دستگاه شما به ‌صورت ناخواسته یا توسط کودکان تغییر نخواهد کرد.

صدای یخچال بوش بسیار کم است.

داخل یخچال بوش یک شبکه فلزی وجود دارد و می‌توان بطری‌های نوشیدنی‌های خاص خود را در این قسمت قرار دهید.

لازم به ذکر است طبقات داخلی یخچال از موادی ساخته شده اند که در اثر ضربه مقاومت دارند و همچنین تاثیر مخربی بر سلامتی نخواهد گذاشت.

از امکانات ویژه یخچال بوش این است که دارای تنظیمات «Supercool» است. که این تنظیمات تا حد امکان دمای داخلی یخچال را می تواند کاهش ‌دهد.

در حالت عادی بطور مداوم دمای داخل یخچال کنترل می‌شود.

زمانی حالت سوپرکول ‌ کاربرد دارد که که حجم زیادی از موادغذایی را در یخچال  بخواهید بگذارید یا نوشیدنی را بخواهید خیلی سریع خنک کنید.

در محفظه Vita Fresh امکان نگهداری میوه و سبزیجات وجود دارد حتی با ماندگاری طولانی.

در صورت باز ماندن در فریزر طول بکشد، چراغ چشمک‌زن  یخچال همراه با صدا به شما هشدار خواهد داد.

باکس‌ها و کشوهای یخچال بوش از جنس نشکن هستند و همچنین قابلیت جدا شدن را نیز دارند.

نحوه ی طراحی فضای داخلی فریزر به گونه ای است که از کشوها و باکس‌هایی تشکیل شده است که استفاده از فضای یخچال را به حداکثر ممکن رسانده است.

باکس‌های عمیق و بزرگی در فضای داخلی این دستگاه  وجود دارد که امکان قرار دادن تکه‌های بزرگ مرغ، گوشت، ماهی و ... را به‌صورت درسته میسر کرده است.

یخچال بوش مجهز به سيستم گردش هواي چندگانه می باشد.
سنسورهایی در این یخچال وجود دارد که به شما این اطمینان می‌دهد که دما بالاتر از فریزشدن نگه داشته می‌شود؛ به عبارتی دیگر دمای ایده آل برای حفظ تازگی وماندگاری بیشتر میوه و سبزیجات. با وجود جریان هوای داخل محفظه نگهداری میوه ها و سبزیجات از تماس سرما به‌صورت مستقیم با موادغذایی جلوگیری می‌کند. این جریان هوا با ممانعت از برخورد سرمای خشک به مواد غذایی باعث افزایش ماندگاری آنها می‌شود.

برای اینکه میوه و سبزیجات را به‌صورت تازه‌تر نگهداری کنید در مدت زمان طولانی نیاز به رطوبت دارید. میزان رطوبت نیز به‌صورت اتوماتیک تنظیم می‌شود براساس اینکه نوع موادغذایی که داخل این محفظه قرار می گیرد.

دستگاه یخچال بوش دارای بدنه‌ای است که از استیل ضدزنگ ساخته شده و جنس این بدنه به‌صورتی درنظر گرفته شده که به راحتی تمیز می‌شود و جای دست به روی آن باقی نمی‌ماند.

این یخچال دارای سیستم توزیع یکنواخت سرما می باشد.

در صورت قطع برق این یخچال می تواند به مدت 19ساعت مواد غذایی را نگهداری کند.

از دیگر امکانات یخچال بوش این است که دارای برنامه‌ی زمانبندی شده برای کالاهای منجمد است.

در مورد این یخچال باید گفت که تمام یخچال و فریزرهای بوش تجهیز به عنصر طبیعی نقره در دیواره داخلی خود می‌باشند که این موصوع باعث عملکردی ضدباکتری شده و در نتیجه باعث افزایش ماندگاری موادغذایی می شود.

از مزایای وجود طبقات شیشه ای در یخچال بوش خاصیت ایمنی این شیشه‌ها است که در صورت شکسته شدن تکه تکه نشوند درضمن این طبقات توانایی نگه‌داری مایعات‌ را که روی آنها ریخته می‌شود را دارند. ویژگی دیگر این طبقات آن است که ضدخش بوده و به آسانی میتوان آنها را تمیز کرد.

بر روی یخچال و فریزهای بوش برچسب A +  نصب شده است که این برچسب به معنای بر ۲۵ % مصرف کمتر نسبت به بهترین سطح مصرف یعنی A است. البته باید گفت اکثر یخچال های بوش دارای بر چسب انرژِی A++ هستند.

به دلیل استفاده از ریل های کاملا تلسکوپی، قرار دادن و برداشتن موادغذایی در یخچال بوش را بسیارساده است.

خرید ماشین ظرفشویی از بانه

خرید ماشین لباسشویی از بانه

خرید یخچال فریزر از بانه